53 / 100

فرض کنید می خواهید محصول فیزیکی (یا دیجیتال) جدید خود را تبلیغ کنید. ایجاد یک صفحه فرود محصول موفق باید برای فرآیند بازاریابی شما ضروری باشد. صفحات فرود به افزایش علاقه به محصول شما کمک می کنند و همچنین برای افزایش فروش شما موثر هستند. برای ایجاد یک صفحه فرود محصول خوب فقط باید یک ایده را توسعه و اجرا کنید. با این حال، ارائه ایده برای صفحات فرود محصول آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست، درست است؟ رویکردهای زیادی برای ایجاد صفحه فرود وجود دارد که ایجاد چیزی منحصر به فرد، هیجان انگیز و موثر برای برند شما را سخت تر می کند. اگر به دنبال ایده هستید، به جای درستی آمده اید. من فهرستی از 25 صفحه فرود محصول را گردآوری کرده ام تا شما را برای ایجاد یک طراحی صفحه فرود زیبا، جذاب و با تبدیل بالا الهام بخشم. شروع کنیم.

صفحه فرود محصول چیست؟

صفحه فرود محصول صفحه ای است که برندها به صراحت برای تبلیغ و فروش یک محصول خاص ایجاد می کنند. صفحات فرود محصول منحصر به فرد هستند زیرا برندها آنها را با هدف خاصی طراحی می کنند: تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری. شما باید هر عنصری را در صفحه ایجاد کنید تا بازدیدکننده را برای خرید محصول ترغیب کنید.

عناصر کپی صفحه فرود چیست؟

کپی صفحه فرود شما باید شامل عناصر زیر باشد:

  • عنوان یک خطی که محصول را توضیح می دهد
  • ویژگی های کلیدی محصول
  • اثبات اجتماعی (توصیه های مشتری واقعی)
  • بخش پرسش و پاسخ
  • فراخوان برای اقدام (CTA)

علاوه بر کپی کردن، باید تصاویر محصول با کیفیت بالا را به صفحه فرود خود اضافه کنید.

24 بهترین نمونه صفحه فرود محصول

ورزش و تناسب اندام

نایک

product landing page

نایک می داند که چگونه بهترین صفحات فرود محصول را ایجاد کند، این مطمئن است.

از این مثال صفحه فرود محصول استفاده کنید تا ایده های خود را هنگام طراحی صفحه فرود برای راه اندازی محصول آینده خود جرقه بزنید.

Blvck Tumblr

the tumbler make all the difference in highlighting features

چند تفاوت کلیدی بین این صفحه فرود محصول با سایرین شامل طراحی تمیز، مینیمال و پالت رنگ تک رنگ آن است. بسیاری از صفحات فرود معمولاً دارای طرح های رنگی پررنگ برای جلب توجه هستند.

بخش هایی با فضاهای وسیع به شما اجازه می دهند تا روی محصول تاکید کنید. خطوط یک طرفه در دو طرف لیوان باعث ایجاد تفاوت در برجسته کردن ویژگی‌ها برای جذب بازدیدکنندگان و ایجاد فروش بیشتر می‌شود.

فناوری و ابزارک

پلوم

Pelum’s landing page is an excellent example of how to effectively market

صفحه فرود Pelum یک مثال عالی از نحوه بازاریابی موثر محصولات فیزیکی مانند هدفون است. این صفحه دارای متنی خوانا و ساده و در عین حال جذاب است. چیدمان درک محصول و ویژگی های کلیدی آن را آسان می کند. تیتر مورد توجه است و CTA واضح است.

کنترلر بازی ویدیویی

Video Game Controller

این مثال صفحه فرود محصول فیزیکی برای یک کنترلر بازی ویدیویی، هیجان‌انگیز، با ویژگی‌های کامل، و جهت‌یابی آسان است. چیدمان عناصر زیادی ندارد و رابط کاربری آسان است و آن را برای تبلیغ محصولات و خدمات عالی می کند. تصاویر با کیفیت بالا بهترین ویژگی های محصول را به نمایش می گذارد و آن را برای بازدیدکنندگان جذاب تر می کند. CTA واضح، برداشتن گام بعدی را برای کاربران آسان می کند.

قاتل

 The Assasin product landing page is perfect for gamers and tech enthusiasts.

صفحه فرود محصول Assasin برای گیمرها و علاقه مندان به فناوری عالی است. زیبایی شناسی بازی و ورزش های الکترونیکی آن توجه هر کسی را که به دنبال آخرین محصولات فناوری است جلب می کند. صفحه فرود شامل قابلیت‌های محصول است که به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد آگاهانه تصمیم خرید بگیرند. هنگام تبلیغ نرم افزار جدید یا فروش دوره های آنلاین می توانید از طرح مشابهی استفاده کنید.

دقایق

The Minutes product landing page highlights product benefits.

صفحه فرود محصول Minutes مزایای محصول را برجسته می کند. CTA از صفحه خارج می شود و به کاربران امکان می دهد مستقیماً آن را به سمت هدف دنبال کنند. از این صفحه فرود به عنوان الهام بخش برای جذب بازدیدکنندگان استفاده کنید. می توانید یک طرح بازاریابی تک خطی فریبنده اضافه کنید.

نتور

The images showcase the product in the best light.

این صفحه فرود محصول دارای طراحی روند مدرن و رابط کاربری آسان و قابل درک است که آن را از رقبا متمایز می کند. چیدمان ساده است و دیدن ویژگی های محصول را آسان می کند. تصاویر محصول را در بهترین نور به نمایش می گذارند.

هدست واقعیت مجازی (VR).

Virtual Reality (VR) Headset

این نمونه صفحه فرود محصول درخشان برای یک گجت VR دارای سبک منحصر به فرد و خلاقانه ای است که به کاربران اجازه می دهد بر روی تصویر تمرکز کنند و با کلمات بازاریابی قدرتمند ارتباط برقرار کنند. شیک و شیک است و هدست واقعیت مجازی را به عنوان محصولی معرفی می کند که می تواند تجربه واقعیت مجازی را دوباره ابداع کند.

کامل

Perect’s product landing page example has a minimalist

نمونه صفحه فرود محصول Perect دارای طراحی مینیمالیستی و مد روز است که برای مشاغل مدرن فروش نرم افزار یا برنامه های تلفن همراه مناسب است. این صفحه فرود موثر از نظر بصری جذاب است و به جلب توجه بازدیدکنندگان کمک می کند. همچنین دارای طراحی واکنش گرا است تا اطمینان حاصل شود که صفحه حتی در دستگاه های تلفن همراه خوب به نظر می رسد.

سیاره مشتری

The clean style ensures potential customers focus only on the product

طراحی مدرن صفحه فرود این محصول باعث می شود به راحتی از رقبا متمایز شوید. سبک تمیز تضمین می‌کند که مشتریان بالقوه فقط بر روی محصول تمرکز می‌کنند و این الگوی صفحه فرود را برای برندهایی که می‌خواهند اولین تاثیر محکمی داشته باشند ایده‌آل می‌کند.

صدای بوق

dedicated landing page with a modern design, a bold headline, and a CTA

این صفحه فرود محصول عالی برای نمایش محصولات فیزیکی و دیجیتالی مناسب است. این یک صفحه فرود اختصاصی با طراحی مدرن، یک تیتر برجسته و یک CTA است که به سختی از دست دادن.

سبک مد

عقاب سوئیس

The Swiss eagle product landing page is attractive

صفحه فرود محصول Swiss eagle جذاب است و طرح بندی آن توجه عالی به جزئیات را نشان می دهد. نمایش محصول مقاومت ناپذیری را ایجاد می کند. صفحه دارای طراحی تمیز و حرفه ای است که استفاده از آن آسان است و خرید را راحت می کند.

مومو

example is one of the many product landing pages with a unique layout

این مثال یکی از بسیاری از صفحات فرود محصول با طرح‌بندی منحصربه‌فرد است. این باور نکردنی است که چگونه می توانید از یک فضای زنانه در صفحه فرود محصول خود استفاده کنید و آن را زیباتر کنید. شما به راحتی می توانید همین سبک را به سایر محصولات زنانه اضافه کنید. برای الهام بیشتر به صفحات فرود بیشتری با ویژگی های مشابه نگاه کنید.

ساعت مچی

This landing page is perfect for various industries

این تم صفحه فرود محصول برای ساعت مچی برای چندین کمپین دیگر مناسب است. طراحی شیک و مدرن آن استفاده عالی از فضای سفید را نشان می دهد. این صفحه فرود برای صنایع مختلف عالی است و عملکرد همه کاره آن به این معنی است که طیف وسیعی از موارد استفاده دارد.

کوکو

The Cocco product landing page is modern and colorful

صفحه فرود محصول Cocco مدرن و رنگارنگ با رابط کاربری جذاب و ساده است. چیدمان شیک و کاربرپسند است و فضای زیادی برای نمایش محصولات دارد. این برای فروشگاهی با محصولات کودکان مناسب است و CTA واضح این امکان را برای والدین فراهم می‌کند که آنچه را که نیاز دارند پیدا کرده و خریداری کنند. می‌توانید از طرحی مشابه استفاده کنید و در صفحه فرود محصول خود گواهی اجتماعی را درج کنید. برای ترغیب بازدیدکنندگان به خرید، توضیحات محصول را اضافه کنید.

برند کفش

This product landing page template shows a traditional landing page

این الگوی صفحه فرود محصول یک صفحه فرود سنتی را نشان می دهد که به طور موثر کفش را تبلیغ می کند. سادگی با ظاهر و رنگ کفش در تصویر مطابقت دارد. اگر به دنبال روشی معتبر و حرفه ای برای ارائه محصولات خود، به خصوص کفش هستید، از این موضوع استفاده کنید.

الیکات

This product landing page is perfect for spreading the word about your wedding gown line.

این صفحه فرود محصول برای انتشار اخبار در مورد خط لباس عروسی شما عالی است. این مدرن، براق و پیچیده است – درست مانند خود لباس ها!

غذا و سلامتی، زیبایی

بستنی

This product landing page example has a layout with a summer vibe

این نمونه صفحه فرود محصول دارای یک طرح با حال و هوای تابستانی است که برای محصولاتی که صفحه فرود به نمایش می گذارد بسیار مناسب است.

رنگ های روشن توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب می کند و کنجکاوی آنها را در مورد بستنی برمی انگیزد.

میوه

Fruit Box’s product landing page examples have bright colors that match the brightness of the fruits on the products.

نمونه‌های صفحه فرود محصول Fruit Box دارای رنگ‌های روشن است که با روشنایی میوه‌های روی محصولات مطابقت دارد. طراحی پر جنب و جوش و آسان برای حرکت است و آن را برای محصولات غذایی عالی می کند.

چای سبز

This green tea product landing page has a simple design with large

این صفحه فرود محصول چای سبز دارای طراحی ساده با متن بزرگ و قابل فهم است.
تپه‌های سبز در پس‌زمینه و تم سبز فراگیر صفحه فرود این محصول، سلامت محصول را برجسته می‌کند.

تصاویر محصول با کیفیت بالا نیز به جلوه “سالم” اضافه می کنند.

طراحی تمیز این صفحه فرود به کاربران اجازه می دهد تا روی مزایای کلیدی محصول تمرکز کنند.

محصولات CBN و CBD

This product landing page has a clean, organized layout with a slick call-to-action button

این صفحه فرود محصول دارای یک چیدمان تمیز و سازماندهی شده با دکمه تماس به اقدام نرم است که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا محصول را بررسی کنند.

دارای طراحی ساده ای است که آن را برای نمایش هر محصول یا خدمات جدیدی که ارائه می کنید عالی می کند.

بهبود منزل

مبلمان

perfect for showcasing home furniture products.

این تم صفحه فرود محصول از Landingi شیک و مدرن است و برای نمایش محصولات مبلمان منزل عالی است.

یک تیتر چشم نواز در بالا قرار دارد و تصاویر قطعات مختلف مبلمان را نشان می دهد.

این صفحه فرود محصول برای برندهای آنلاین فروش مبلمان ایده آل است. اطلاعات لازم را در قالبی خوانا در اختیار مشتریان قرار می دهد.

سرگرمی ها

کتاب ها

 This product landing page template is perfect for selling books.

این قالب صفحه فرود محصول برای فروش کتاب عالی است. طراحی ساده و تک رنگ آن چشم را با طراوت می بخشد. فونت متناسب با لحن صفحه فرود است.

پیمایش طرح بندی آسان است و تصاویر برای طراحی صفحه فرود مناسب هستند.

خط پایین

امیدوارم مثال‌های من الهام‌بخش شما باشد تا صفحات فرود محصولات زیبا و با تبدیل بالا را برای برند خود ایجاد کنید.

از همین امروز شروع به ساخت صفحات فرود محصول خود کنید. به یاد داشته باشید که صفحات فرود محصول عالی تمایل دارند از ترکیبی موثر از تصاویر، ویدئوها و کپی متقاعدکننده برای ایجاد فوریت و تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری استفاده کنند.

از آنجایی که تصاویر برای صفحات فرود محصول ضروری هستند، همچنین به یادگیری نحوه بهینه سازی تصاویر محصول تجارت الکترونیک برای فروش بیشتر کمک می کند.

به همین راحتی 🙂